ZADZWOŃ phone
NAPISZ envelope
FACEBOOK Facebook

O Nas

bone

Historia
Naszej Hodowli

Nasza przygoda z psami zaczęła się dawno temu, od wyjazdu na drugi koniec Polski po owczarka australijskiego, który skradł nasze serce i był świetną nianią naszych dzieci. Psia Księżniczka mimo swojej dostojnej postury i arystokratycznych korzeni był pomysłodawczynią i pierwowzorem do założenia Gangu Słodziaków. Z wiekiem i wraz z powiększającą się psią rodziną do gromadki dołączył biały west, który stałe się oczkiem w głowie seniorki rodu, a potem niespodziewanie… pojawiły się małe, szalone i jakże urokliwe Papillony.
"Ktoś, kto nigdy nie miał psa, przeoczył cudowną część życia."
- BOB BARKER
Email Ikon
Szukasz psa? Skontaktuj się z nami!
hodowla@gang-slodziakow.pl

NASZA PSIA

RODZINA

Mamy mnóstwo zabawnych wspomnieć z naszymi psami, ponadto każda chwila jest uchwycona przez czujne oko aparatu, co daje nam powrót do błogich chwil spędzonych wyłącznie z rodziną. Psy stały się naszymi członkami rodziny, bez nich nie wyobrażamy sobie dnia, ani aktywnie spędzonego czasu. Towarzystwo psa oferuje nam konsekwencje, wyznaczanie granic, aktywność na świeżym powietrzu i wierny przyjaciel.

Dla wszystkich, co kochają zwierzęta, postanowiliśmy stworzyć rodziną hodowlę psów, którymi sami ofiarowaliśmy serce.
Ikonka galerii
Gang Słodziaków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij